Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee

  • 68 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee Sydney med 2 sovrum, som ligger inom 3 km från Perth Children’s Hospital, har en uteplats med utsikt över innergården. Den här villan med 2 badrum, som har utsikt över innergården, bjuder in gästerna att besöka Bronte Park, som ligger ungefär 10 minuters bilfärd bort.

Badrumsfaciliteterna i Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee inkluderar också en separat toalett och en dusch. Gästerna kan också njuta av bekvämligheten med hårtorkar, badlakan och handdukar.

Ett komplett kök är utrustat med bekvämligheter, som köksredskap.

Denna villa har ett väldigt bra läge, 5 km från flygplatsen Kingsford Smith, medan natursevärdheter som Gordons Bay ligger cirka 2 km bort. Clovelly Beach ligger ungefär 15 minuters bilfärd bort och tågstationen Town Hall finns ungefär 10 minuters bilfärd bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget inom 3,1 km från Royal Randwick Shopping Centre. Busstationen Torrington Rd at Inman St, belägen mindre än 5 minuter bort till fots, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee Sydney
Resort Style Home Close To The Beach With Pool, Sauna And Pizza Oven
Mobilpris

Resort Style Home Close To The Beach With Pool, Sauna And Pizza Oven

7.3
Bra 3 recensioner
708 m från boendet
USD 1217 USD 1095
per natt
Luxury South Coogee House Media Room With Parking
Mobilpris

Luxury South Coogee House Media Room With Parking

761 m från boendet
Ocean View Home South Coogee
Mobilpris

Ocean View Home South Coogee

1.2 km från boendet
USD 766 USD 689
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Kingsford Smith flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Bondi Junction buss- och tågstation
    6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Bagageförvaring

    I köket

    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Leksaker

    Fritid

    • Liten pool
    • Saltvattenspool
    • Säsongsöppen utomhuspool
    • Strand
    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 10:00
    LicensnummerPID-STRA-87421
    Vanliga frågor
    • Hur långt är det från flygplatsen till Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee?
      Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee ligger inom 5 km från Kingsford Smith flygplats.
    • Har Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee en bubbelpool?
      Ja, Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee erbjuder en bubbelpool.
    • Vilka kända landmärken bör vi besöka nära denna villa?
      Gästerna kan besöka Perth Children’s Hospital, som ligger ungefär 10 minuters bilresa från denna villa.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Kingsford Smith flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Bondi Junction buss- och tågstation
    6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Beach-Side Cottage With The Pool North Maroubra Close To Coogee Sydney

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng